Proteinas 

28 produktai
.
0 Atsiliepimas(-ai)
17,70€

Net ir netoleruojantiems laktozės išrūgų baltymų kokteilis gali būti puikus pasirinkimas. Tai puikaus skonio, specialia technologija išdirbti baltymai, vienoje porcijoje - net 23 g. visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

    Geras tirpumas ir švelnus skonis    Kiekvienoje porcijoje yra 4,4 g (4400 mg) BCAA!

0 Atsiliepimas(-ai)
45,00€

Stiprūs charakteriai motyvuoja judėti pirmyn. Įkvėpti stipriausio žmogaus pasaulyje – Žydrūno Savicko BigZ, sukūrėme tobulesnę GymON baltymų formulę.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,00€

„ICONFIT WHEY + Collagen“ yra  aukščiausios kokybės baltymų mišinys, derinantis geriausias išrūgų baltymų, hidrolizuoto kolageno ir prebiotinių inulino skaidulos. Šis baltymas pasižymi puikiu aminorūgščių profiliu, kiekviename 25 g porcijos yra 10 g gryno hidrolizuoto kolageno. Kolageno baltymas yra būtinas  jūsų sąnariams ir raumenims.

0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

Diet WHEY aukštos  vertės baltymai dietai ar po treniruotės. Pridėta prebiotinių Orafti ™ skaidulų, 23 vitaminų ir mineralų su riebalus deginančiu žaliosios arbatos ekstraktu.

0 Atsiliepimas(-ai)
29,00€

Didžiausia ir moderniausia Lietuvoje pieno perdirbimo įmonė AB „ROKIŠKIO SŪRIS“ , bendradarbiaudama su didžiausiu pasaulyje tarptautiniu pieno kooperatyvu „FONTERRA“, 2018 metais pirmą kartą Lietuvoje pradėjo nenutrūkstamą 100% GRYNO, TIRPAUS IŠRŪGŲ BALTYMO IZOLIATO (WPI) gamybą. Produktas gaminamas unikalios „FONTERRA“ technologijos pagalba.

0 Atsiliepimas(-ai)
58,00€

Amix™ Whey Pure Fusion – aukštos kokybės pieno išrūgų proteinas turintis daug biologiškai aktyvių elementų kaip globulinai, laktoglobulinai, beta-laktoglobulinai, imunoglobulinai ir glikomakropeptidai (GMP).

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard - neabejotinas lyderis tarp baltyminių maisto papildų visame pasaulyje! Vieno populiariausių JAV bei visame pasaulyje internetinių puslapių Bodybuilding.com 100% Whey Gold Standard 8 metus iš eilės (nuo 2005 metų) pripažįstamas geriausiu baltyminiu produktu. 

0 Atsiliepimas(-ai)
25,00€

GymBeam TrueWhey: 100% išrūgų proteinas su aukštu baltymų / amino rūgščių viso produkto masės santykiu

0 Atsiliepimas(-ai)
55,00€

Dedicated Pro Fusion -  aukščiausios rūšies baltymai, kurie tinka visiems, norintiems praturtinti savo mitybą papildomu kiekiu baltymų. 

0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

MuscleTech® Premium 100% Whey Protein Plus yra pažangus baltymas, kuris yra geresnis negu įprasti išrūgų baltymai. Ši formulė suteikia 20 gramų baltymų iš 100% gryno išrūgų baltymų koncentrato, išrūgų baltymų izoliato ir išrūgų peptidų. Be to, kiekvienoje porcijoje jūs gaunate labai veiksmingą atsistatymo mišinį (iš kreatino, leucino, izoleucino, valino...

0 Atsiliepimas(-ai)
28,90€

Amix™ Whey Pure Fusion – aukštos kokybės pieno išrūgų proteinas turintis daug biologiškai aktyvių elementų kaip globulinai, laktoglobulinai, beta-laktoglobulinai, imunoglobulinai ir glikomakropeptidai (GMP)

Į krepšelį
0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

Svarbu paminėti, jog savo gamyboje nenaudojame papildomų cheminių medžiagų, tokių kaip tirštiklių, aspartamo, dažiklių ir t.t. Produkto subtilus skonis yra išgaunamas vos su keliomis sudėtinėmis dalimis: baltymai, skonis bei saldiklis (cukralozė);Jokio pridėtinio cukraus (tik tiek, kiek yra natūraliai baltymuose)

0 Atsiliepimas(-ai)
45,00€

GymBeam True Whey 2500 g

0 Atsiliepimas(-ai)
55,00€

Elite Whey Protein Isolate sudėtis praturtinta dideliu BCAA kiekiu, kuris papildomai padeda augti raumenims, išsekusiems po alinančių treniruočių.

0 Atsiliepimas(-ai)
55,00€

"Eurosup Purus Whey"  yra maisto papildas, pagamintas iš išrūgų baltymų su vitaminu B6. "Purus Whey" yra specialiai sukurtas sportininkams ir yra naudingas, jei maiste suvartojama mažiau maistinių medžiagų.

0 Atsiliepimas(-ai)
24,00€ 29,50€

Į krepšelį
0 Atsiliepimas(-ai)
69,00€

Amix Nutrition HydroBeef Protein yra produktas skirtas liesos ramenų masės auginimui. Tai vienas iš naujosios Amix Nutrition HighClass serijos produktų. Šios serijos produktai pasižymi aukščiauios klasės sudėties komponentais. HydroBeef Protein gero tirpumo aukščiausios klasės gyvulinės kilmės baltymai ptarutinti PepForm peptidų komplkesu bei LactoSpore...

0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

Puikaus skonio išrūgų baltymai – tiesiai iš gamintojo. Vienoje porcijoje yra net 22 g visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

Rodoma 1 - 20 iš 28 dalykų