Proteinas 

27 produktai
.
0 Atsiliepimas(-ai)
13,28€

Net ir netoleruojantiems laktozės išrūgų baltymų kokteilis gali būti puikus pasirinkimas. Tai puikaus skonio, specialia technologija išdirbti baltymai, vienoje porcijoje - net 23 g. visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,50€

Svarbu paminėti, jog savo gamyboje nenaudojame papildomų cheminių medžiagų, tokių kaip tirštiklių, aspartamo, dažiklių ir t.t. Produkto subtilus skonis yra išgaunamas vos su keliomis sudėtinėmis dalimis: baltymai, skonis bei saldiklis (cukralozė);Jokio pridėtinio cukraus (tik tiek, kiek yra natūraliai baltymuose)

0 Atsiliepimas(-ai)
16,50€

Puikaus skonio išrūgų baltymai – tiesiai iš gamintojo. Vienoje porcijoje yra net 22 g visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

0 Atsiliepimas(-ai)
33,75€

Stiprūs charakteriai motyvuoja judėti pirmyn. Įkvėpti stipriausio žmogaus pasaulyje – Žydrūno Savicko BigZ, sukūrėme tobulesnę GymON baltymų formulę.

0 Atsiliepimas(-ai)
21,75€

Didžiausia ir moderniausia Lietuvoje pieno perdirbimo įmonė AB „ROKIŠKIO SŪRIS“ , bendradarbiaudama su didžiausiu pasaulyje tarptautiniu pieno kooperatyvu „FONTERRA“, 2018 metais pirmą kartą Lietuvoje pradėjo nenutrūkstamą 100% GRYNO, TIRPAUS IŠRŪGŲ BALTYMO IZOLIATO (WPI) gamybą. Produktas gaminamas unikalios „FONTERRA“ technologijos pagalba.

0 Atsiliepimas(-ai)
18,75€

GymBeam TrueWhey: 100% išrūgų proteinas su aukštu baltymų / amino rūgščių viso produkto masės santykiu

0 Atsiliepimas(-ai)
33,75€

GymBeam True Whey 2500 g

0 Atsiliepimas(-ai)
18,00€ 22,13€

0 Atsiliepimas(-ai)
22,50€

GymBeam Protein Pure IsoWhey 1KG 40 porciju

0 Atsiliepimas(-ai)
29,40€ 36,75€ (-20%)

Scitec Beef Muscle - tai puiki alternatyva pieno baltymų turintiems mišiniams, ypač rekomenduojama žmonėms, netoleruojantiems laktozės ar patiriantiems alergines reakcijas nuo pieno ir dėl to negalintiems vartoti įprastų baltymų.

0 Atsiliepimas(-ai)
20,25€

,,Yum Yum Whey''-maisto papildas, sukurtas specialiai moterims. Produktas yra praturtintas vitaminais ir mineralais kurie yra naudingi bei reikalingi moters organizmui.

0 Atsiliepimas(-ai)
41,25€

"Eurosup Purus Whey"  yra maisto papildas, pagamintas iš išrūgų baltymų su vitaminu B6. "Purus Whey" yra specialiai sukurtas sportininkams ir yra naudingas, jei maiste suvartojama mažiau maistinių medžiagų.

0 Atsiliepimas(-ai)
51,75€

Amix Nutrition HydroBeef Protein yra produktas skirtas liesos ramenų masės auginimui. Tai vienas iš naujosios Amix Nutrition HighClass serijos produktų. Šios serijos produktai pasižymi aukščiauios klasės sudėties komponentais. HydroBeef Protein gero tirpumo aukščiausios klasės gyvulinės kilmės baltymai ptarutinti PepForm peptidų komplkesu bei LactoSpore...

0 Atsiliepimas(-ai)
25,50€

"Eurosup Pro Veg" 900 gramų. PRO VEG yra augalinių baltymų, kurių sudėtyje yra saldiklių, maisto papildas, pagamintas iš įvairių augalinių šaltinių (žirnių, ryžių, moliūgų, saulėgrąžų).

0 Atsiliepimas(-ai)
23,70€

Amix Anabolic Beef Protein - net 90 % koncentruotas fermentiniu būdu hidrolizuotas (papraščiau tariant - technologijų pagalba "apvirškintas") jautienos albuminas, kuris yra vienas biologiškai iš biologiškai vertingiausių baltymų šaltinių esančių rinkoje.

Į krepšelį
0 Atsiliepimas(-ai)
39,75€

Kevin Levrone Whey Supreme - 100% aukščiausios kokybės išrūgų baltymų koncentrato mišinys. LevroWheySupreme yra maistingas ir skanus baltymų gėrimas sudarytas iš aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentrato. Kiekvienoje porcijoje net 23,5 g baltymų, kurie prisideda prie augimo ir palaikymo raumenų masės. Be to kiekviena porcija praturtinta 5 gramus BCAA ir...

0 Atsiliepimas(-ai)
33,75€

Prolabs Prime Whey 2kg

0 Atsiliepimas(-ai)
18,00€

    Ultra-filtruotas išrūgų baltymas    Sudėtyje yra 73% baltymų    8 g BCAA vienoje porcijoje

Rodoma 1 - 20 iš 27 dalykų