Gaineriai 

9 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
29,25€

CITEC NUTRITION  JUMBO sudėtyje yra greitai pasisavinamo išrūgų baltymo,kuris padidina šio papildo naudingumą vartojant jį prieš, per treniruotę ir po jos. Su išrūgų baltymu jūs gaunate reikalingiausias aminorūgštis, mažinate persitreniravimo galimybę. JUMBO sudėtyje yra didelis kiekis paprastųjų ir kompleksinių angliavandenių (Vitargo, Palatinozė).

0 Atsiliepimas(-ai)
28,50€ 41,25€

My Supps maxximum mass gainer- papildas, sudėtyje turintis didelį kalorijų skaičių ir skirtas vartoti sportininkams, norintiems priaugti masės ir ne tik.

0 Atsiliepimas(-ai)
33,75€

Dabar su daugiau baltymų ir be sojos lecitino! Pienas iš karvių, maitinamų žole. Kombinuotas angliavandenių (maltodekstrinas + avižiniai dribsniai) ir išrūgų baltymai.

0 Atsiliepimas(-ai)
44,25€

BSN True Mass 4200 g.

0 Atsiliepimas(-ai)
48,75€

Tai kompleksas tinkamai parinktų angliavandenių (diferencijuotas pagal glikeminius reitingus) ir baltymų mišinys, praturtintas kreatino monohidratu ir taurinu. Olimp Gain Bolic 6000 pateikia visas maistingąsias medžiagas, svarbias greitam raumenų jėgos ir masės vystymui! Kreatinas padidina fizinį efektyvumą trumpalaikių, aukšto intensyvumo treniruočių metu.

0 Atsiliepimas(-ai)
29,25€

Super Mass Gainer - tai galingiausias masės augintojas su ypatingai dideliu angliavandenių kiekiu, savyje turintis 15% baltymų ir 85% angliavandenių.

0 Atsiliepimas(-ai)
46,50€

Naujos kartos gaineris, kurio sudėtis susideda iš kruopščiai parinktu santykiu angliavandenių ir baltymų.  Kiekvienoje porcijoje lengvai pasisavinami angliavandeniai ir aukščiausios kokybės baltymų  mišinys: pieno baltymų koncentratas, išrūgų baltymų koncentratas Carbelac®, išrūgų baltymų izoliatas Isolac®, hidrolizuoti išrūgų baltymai Optipep ™,...

Į krepšelį
0 Atsiliepimas(-ai)
41,25€

Maksimali masės auginimo formulė Raumenų masei

Į krepšelį
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų