Testosterono skatintojas 

8 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
49,89€

AmixPro®TestoF-200 ® 100tbl – Galingas testosterono skatintojas

0 Atsiliepimas(-ai)
34,90€

T-100 Hardcore dar stipresnė formulė su cinku, kuris padeda palaikyti teisingo lygio testosterono kiekį kraujyje ir vitaminu B6, kuris padeda kontroliuoti hormonų veiklą.

0 Atsiliepimas(-ai)
28,70€

Amix Tribu-ZMA - galingas testosterono skatintojas sudarytas iš gryno Tribulus terrestris ekstrakto, kuriame yra net 90 % stipriu anaboniniu poveikiu pasižyminčių saponinų.

0 Atsiliepimas(-ai)
25,80€

Amix Tribulyn™ Max - tai galingas testosterono skatintojas sudarytas iš Tribulus terrestris ekstrakto, kuriame yra net 90 % stipriu anaboniniu poveikiu pasižyminčių saponinų. Steroidiniai saponinai aktyvina natūralaus testosterono produkciją ir užtikrina greitą testosterono kiekio kraujyje padidėjimą ir liesos raumeninės masės prieaugį.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,50€

Vita-genix™ MEN Sport AM/PM maisto papildas kapsulių pavidalu su testosterono skatintojais.

0 Atsiliepimas(-ai)
17,00€

DAA rūgštis arba D-asparto rūgštis yra D-amino rūgštis, kuri padeda išsiskirti augimo hormonui ir testosteronui, o tai yra didelė parama raumenų augimui, didinant jėgą ir ištvermę. DAA gali padėti žymiai sutrumpinti atsigavimo laikotarpį.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,00€

DAA D-ASPARTIC ACID,  90 tablečių *1000mg EUROSUP / PROLABS DAA D-ASPARTIC ACID (D-asparto rūgštis) - tai maisto papildas, skirtas palaikyti testosterono kiekį organizme.

0 Atsiliepimas(-ai)
17,00€

Olimp DAA Xtreme Prolact-Block gali pagelbėti ne tik raumenų masės augimo procese, tačiau taip pat gali padėti gerinti lytinę funkciją, padidinti libido. Mūsų organizme yra be galo svarbi hormonų veikla, kuri įtakoja visų svarbiausių medžiagų apykaitos intensyvumą.

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų