Sąnariams  

11 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
15,00€

„ICONFIT WHEY + Collagen“ yra  aukščiausios kokybės baltymų mišinys, derinantis geriausias išrūgų baltymų, hidrolizuoto kolageno ir prebiotinių inulino skaidulos. Šis baltymas pasižymi puikiu aminorūgščių profiliu, kiekviename 25 g porcijos yra 10 g gryno hidrolizuoto kolageno. Kolageno baltymas yra būtinas  jūsų sąnariams ir raumenims.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,00€

„ICONFIT“ hidrolizuotas kolagenas yra gryni kolageno milteliai be jokių papildomų ingredientų. Pamirškite nenaudingas kapsules, kuriose yra 0,4–0,8 g kolageno. Tyrimai rodo, kad 10 g per parą dozės kolageno suteikia geriausių rezultatų sąnariams ir odai.

0 Atsiliepimas(-ai)
39,00€

PAGALBA JUNGIAMIESIEMS AUDINIAMS Sveikatinimui

0 Atsiliepimas(-ai)
12,00€ 18,00€

Gliukozamino sulfatas yra 100% grynas produktas raumeninio audinio regeneracijos procesams gerinti. Gliukozaminas yra esminė audinių medžiaga. Jis apsaugo kaulus, sąnarius ir kremzles nuo dėvėjimosi. Taip pat, jis yra idealus papildas prevencijai.

0 Atsiliepimas(-ai)
22,90€

Šis produktas skirtas visiems, patiriantiems sunkius fizinius krūvius ir jau turintiems raiščių ar sąnarių problemų, ar norintiems jų išvengti. Osteo GelDrink tinka ir vyrams, ir moterims, jauniems bei vyresnio amžiaus įvairaus fizinio aktyvumo žmonėms.

Į krepšelį
0 Atsiliepimas(-ai)
9,00€ 13,50€

MSM yra papildas, kuris gerina bendrą sveikatą, lankstumą ir sąnarių mobilumą, mažina skausmą ir uždegiminius procesus.

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

Išskirtinė formulė: gliukozaminas + chondroitinas + MSM.

0 Atsiliepimas(-ai)
25,78€

Amix ™ OsteoDW yra gliukozamino, chondroitino, MSM, salicino, vitamino C ir Boswellia serrata ( Boswellino ) derinys, skirtas palaikyti sveiką sąnarių funkciją. Vitaminas C padeda normaliam kolageno susidarymui kuris suformuoja sąnario kremzlinį audinį. Salicinas ir Boswelia padeda palaikyti normalią sąnarių funkciją.

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

ICONFIT MSM kolagenas su vitaminu C buvo sukurtas ir gaminamas Estijoje. Mes suderiname savo labai populiaraus hidrolizuoto kolageno ir MSM pranašumus su pridėtais 500 mg vitamino C, kad būtų užtikrintas geriausias poveikis ir absorbcija.

0 Atsiliepimas(-ai)
23,00€

Arthro Plus kompleksas sėkmingai sąnarių, raiščių ir kremzlių funkcijai.

0 Atsiliepimas(-ai)
23,00€

Gliukozaminas, chondroitinas, MSM, kolagenas ir vitaminas B12. Skysta formulė, lengva vartoti. Su koncentruotomis vaisių sultimis.

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų