Sąnariams  

7 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

Šis produktas skirtas visiems, patiriantiems sunkius fizinius krūvius ir jau turintiems raiščių ar sąnarių problemų, ar norintiems jų išvengti. Osteo GelDrink tinka ir vyrams, ir moterims, jauniems bei vyresnio amžiaus įvairaus fizinio aktyvumo žmonėms.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,00€

„ICONFIT WHEY + Collagen“ yra  aukščiausios kokybės baltymų mišinys, derinantis geriausias išrūgų baltymų, hidrolizuoto kolageno ir prebiotinių inulino skaidulos. Šis baltymas pasižymi puikiu aminorūgščių profiliu, kiekviename 25 g porcijos yra 10 g gryno hidrolizuoto kolageno. Kolageno baltymas yra būtinas  jūsų sąnariams ir raumenims.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,00€

„ICONFIT“ hidrolizuotas kolagenas yra gryni kolageno milteliai be jokių papildomų ingredientų. Pamirškite nenaudingas kapsules, kuriose yra 0,4–0,8 g kolageno. Tyrimai rodo, kad 10 g per parą dozės kolageno suteikia geriausių rezultatų sąnariams ir odai.

0 Atsiliepimas(-ai)
33,00€

PAGALBA JUNGIAMIESIEMS AUDINIAMS Sveikatinimui

0 Atsiliepimas(-ai)
9,00€ 13,50€

MSM yra papildas, kuris gerina bendrą sveikatą, lankstumą ir sąnarių mobilumą, mažina skausmą ir uždegiminius procesus.

0 Atsiliepimas(-ai)
25,78€

Amix ™ OsteoDW yra gliukozamino, chondroitino, MSM, salicino, vitamino C ir Boswellia serrata ( Boswellino ) derinys, skirtas palaikyti sveiką sąnarių funkciją. Vitaminas C padeda normaliam kolageno susidarymui kuris suformuoja sąnario kremzlinį audinį. Salicinas ir Boswelia padeda palaikyti normalią sąnarių funkciją.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,00€ 19,00€

Išskirtinė formulė: gliukozaminas + chondroitinas + MSM.

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų