Sumažinta kaina
Maxximum mass gainer 4500g

MySupps Maxximum mass gainer 4500g

38,00€

-17,00€

55,00€

Nauja prekė

My Supps maxximum mass gainer- papildas, sudėtyje turintis didelį kalorijų skaičių ir skirtas vartoti sportininkams, norintiems priaugti masės ir ne tik.

1 Vienetas

Paskutinė prekė

Tam, jog svoris augtų reikia suvartoti daugiau kalorijų, nei jus sudeginate. Tai gali būti ypatingai sunku, kai jus fiziškai aktyvus ar sunkiai trenioruojatės, todėl jums būtina pagalba. Šioje situacijoje puiki išeitis papildyti savo mitybos raciona Maxximum mass gainer kokteiliais, kurio sudėtyje gausu gliukozės ir kitų angliavandenių (didelis laktozės kiekis), baltymų iš sojos, išrūgų ir pieno ir BCAA. Šiame produkte beveik nėra riebalų, bet jis yra praturtintas kreatinu, kuris suteiks jums jėgos treniruočių metu.

Maistinė vertė 1porcijoje 180g:

635Kcal

Riebalų 10,3g

Sočiųjų 5,8g

Angliavandenių 100g

Iš jų cukrų 95,7g

Baltymų 35g

Druskos 1g

Laktozės 29,7g

BCAA 7,1g

Įspėjimai: Produktas nekeičia įvairios ir subalansuotos mitybos. Laikyti sausoje vietoje temperatūroje iki 25 ° C. Apsaugokite nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių. Netinka vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims, asmenims, sergantiems inkstų ligomis ir asmenims iki 18m. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gamintojas neatsako už žalą, kurią sukelia netinkamas naudojimas ar saugojimas. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasitarti su treneriu, sporto gydytoju ar mitybos specialistu. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gamintojas neatsako už žalą, kurią sukelia netinkamas naudojimas ar saugojimas. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės.

Alerginis perspėjimas: sudėtyje yra pieno baltymų, laktozės. Produkte gali būti glitimo ir sojos lecitino pėdsakų.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Body Attack Sport Nutrition GmbH & Co. KG, Schnackenburgallee 217-223, 22525 Hamburgas, Vokietija.

Platintojas:  Dovydo Latako individuali veikla. Individualios veiklos pažymos nr:599974, Adresas: Ventos g. 10b, Mažeikiai.

www.goldbody.lt

Parašyti atsiliepimą

MySupps Maxximum mass gainer 4500g

MySupps Maxximum mass gainer 4500g

My Supps maxximum mass gainer- papildas, sudėtyje turintis didelį kalorijų skaičių ir skirtas vartoti sportininkams, norintiems priaugti masės ir ne tik.

Susijusios prekės