Naujienos

.
0 Atsiliepimas(-ai)
25,50€

Olimp Blackweiler Shred Maisto papildas milteliai su saldikliais ir kofeinu (100mg/porcijoje) Draudžiama vartoti vaikams ir neščioms moterims

0 Atsiliepimas(-ai)
18,62€

Pajusk didžiulį energijos protrūkį... Knockout 2.0 tikriausiai galingiausias prieš treniruotinis maisto papildas.

0 Atsiliepimas(-ai)
84,99€

Olimp Pump Xplode

0 Atsiliepimas(-ai)
29,75€

Inferno Black“ yra galinga formulė prieš treniruotę . Jis turi nedaug ingredientų, tačiau labai didelėmis dozėmis , todėl yra ypač efektyvus . Jūs gaunate geriausią kainos ir kokybės santykį.

0 Atsiliepimas(-ai)
33,07€

AmixPro™ BCAA 4:1:1 - tai maisto papildas su ypatingu anaboliniu BCAA šakotųjų aminorūgščių (L-leucino, L-izoleucino, L-valino) santykiu.

0 Atsiliepimas(-ai)
14,54€

IsoLyn Recovery – tai produktas  sukurtas tiems, kam reikia greito raumenų atsistatymui po intensyvių treniruočių, sudėtyje turintis ilgosios grandinės angliavandenių, kurie įsisavinami pamažu ilgam užtikrina raumenų aprūpinimą energija. Greitai pasisavinamų angliavandenių dėka apsaugote raumenis nuo irimo ir pervargimo, greitai atstatote raumenų...

0 Atsiliepimas(-ai)
12,67€

Amix Iso-Lyn Isotonic  tai izotoninis, mineralais praturtintas produktas skirtas sportininkų organizmo skysčių balanso palaikymui. Gausus prakaitavimas intensyvaus fizinio krūvio metu, gali sąlygoti organizmo dehidrataciją ir mineralinių medžiagų disbalansą.

0 Atsiliepimas(-ai)
17,00€

Amix™ ChampiON Sports Fuel - naujos kartos hipotoninis gėrimas suteiksiantis energijos sunkių ir ilgai trunkančių treniruočių metu. Priešingai negu absoliuti dauguma hipotoninių gėrimų,

0 Atsiliepimas(-ai)
11,90€

Sinefrinas - tai cheminė medžiaga, vartojama kaip riebalų degintojas. Sinefrinas tapo labai populiarus papildų sportui rinkoje, kaip alternatyva efedrinui.

0 Atsiliepimas(-ai)
13,56€

Raw Powders Tribulus Terrestris – tai natūralus, augalinės kilmės produktas, kurio sudėtyje esantis tribulus terestris ekstraktas turi savyje net 92% saponių, kurios ir yra šio augalo veiksmingumą užtikrinančios medžiagos!

0 Atsiliepimas(-ai)
24,57€

Amix Gourmet Protein – tai visiškai naujas, puikus baltyminis kokteilis pagamintas Amix firmos. Jo sudėtyje yra unikalus ir greit pasisavinantis baltymų išrūgų izoliatas CFM, baltymų išrūgų koncentratas ir peptidai iš Micelle XL baltymų izoliato su pridėtiniu L-glutaminu ir Taurinu.

0 Atsiliepimas(-ai)
29,75€

Cellucor C4 Original 390g

Rodoma 1 - 20 iš 50 dalykų