Proteinas 

16 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
35,99€

Specialios paskirties maisto produktas milteliais skirtas sportininkams.  

0 Atsiliepimas(-ai)
25,00€

    Geras tirpumas ir švelnus skonis    Kiekvienoje porcijoje yra 4,4 g (4400 mg) BCAA! Maisto papildas sportininkams milteliais Grynasis kiekis: 1000g

1 Atsiliepimas(-ai)
58,99€

specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams

0 Atsiliepimas(-ai)
32,99€

80% Baltymų. Tirpus, natūralaus skonio, be dažiklių, saldiklių ar pridėtinio cukraus. Specialios paskirties maisto produktas milteliais skirtas sportininkams.

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

Nedidelio kaloringumo (200 kcal / kokteilis), tačiau sudėtyje esančios naudingos maistinės medžiagos ir didelis skaidulų kiekis ilgam suteikia sotumo jausmą. Padeda išlaikyti mažą dienos kalorijų kiekį ir mesti svorį.     Pridėta naudingų prebiotinių Orafti™ skaidulų ir riebalų deginimą skatinančio žaliosios arbatos ekstrakto.

0 Atsiliepimas(-ai)
44,99€

Išrūgų baltymų izoliatas yra itin švarus ir grynas baltymas, turintis labai mažą laktozės ir riebalų kiekį. Specialios paskirties maisto produktas milteliais skirtas sportininkams.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,90€

ICONFIT kanapių baltymai yra puikus augalinis baltymas, tinkamas naudoti kokteiliuose, jogurte, kefyre ir kepiniuose, siekiant padidinti baltymų kiekį. Sportininkams tinkamas augalinių baltymų šaltinis.

0 Atsiliepimas(-ai)
34,00€

Išrūgų baltymo izoliato „Protein Inn“ aprašymas

0 Atsiliepimas(-ai)
34,00€

ProteinInn Whey Isolate – Izoliatas yra grynesnis nei išrūgų koncentratas, nes ilgiau filtruojamas.

0 Atsiliepimas(-ai)
65,90€

Amix™ Whey Pure Fusion – aukštos kokybės pieno išrūgų proteinas turintis daug biologiškai aktyvių elementų kaip globulinai, laktoglobulinai, beta-laktoglobulinai, imunoglobulinai ir glikomakropeptidai (GMP).

0 Atsiliepimas(-ai)
32,50€

Didžiausia ir moderniausia Lietuvoje pieno perdirbimo įmonė AB „ROKIŠKIO SŪRIS“ , bendradarbiaudama su didžiausiu pasaulyje tarptautiniu pieno kooperatyvu „FONTERRA“, 2018 metais pirmą kartą Lietuvoje pradėjo nenutrūkstamą 100% GRYNO, TIRPAUS IŠRŪGŲ BALTYMO IZOLIATO (WPI) gamybą. Produktas gaminamas unikalios „FONTERRA“ technologijos pagalba.

0 Atsiliepimas(-ai)
55,00€

Daugumoje baltymų papildų yra viena baltymo frakcija arba greitai pasisavinamų išrūgų baltymų derinys; Skirtingai nei jie, Syntrax Matrix turi net 3 baltymus su skirtingu įsisavinimo laiku: išrūgų koncentratu, miceliniu kazeinu ir kiaušinių albuminu. Matricos vertinamos dėl puikaus skonio (net su vandeniu) ir puikaus tirpumo. Maisto papildas milteliais.

0 Atsiliepimas(-ai)
32,00€

100% veganiškas baltyminis gėrimas specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams     Be cukraus     Be glitimo     Jokių konservantų     Kombinuotas augalinių baltymų šaltinis

0 Atsiliepimas(-ai)
53,00€

Kevin Levrone Whey Supreme - 100% aukščiausios kokybės išrūgų baltymų koncentrato mišinys. LevroWheySupreme yra maistingas ir skanus baltymų gėrimas sudarytas iš aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentrato. Kiekvienoje porcijoje net 23,5 g baltymų, kurie prisideda prie augimo ir palaikymo raumenų masės. Be to kiekviena porcija praturtinta 5 gramus BCAA ir...

0 Atsiliepimas(-ai)
47,00€ 55,00€

Baltymų mišinys papildytas aminorūgštymis ir virškinimo enzimais

Į krepšelį
0 Atsiliepimas(-ai)
55,00€

baltymų izoliatas su virškinimo fermentais

Rodoma 1 - 16 iš 16 dalykų