Vitaminai 

22 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
8,00€ 11,00€

Daug sportuojate? Dirbate sunkų fizinį ar protinį darbą? Ar tiesiog norite sustiprinti organizmą nebrangiu, bet veiksmingu ir patikrintu vitaminų bei mineralų kompleksu? Jei bent į vieną iš klausimų atsakėte „Taip“, siūlome Jums išmėginti OLIMP Vita-Min Multiple Sport™!

0 Atsiliepimas(-ai)
14,90€

ICONFIT hidrolizuotas kolagenas yra vienintelis tikras ir gryniausias miltelių pavidalo kolagenas. Pamirškite nenaudingas kapsules, kuriose yra tik 0,4–0,8 g kolageno! Tyrimai rodo, kad rekomenduojama kolegeno dienos norma yra 10 g, kuris apsaugo sąnarius ir teigiamai veikia odą.

0 Atsiliepimas(-ai)
7,50€

Olimp Queen-Fit Vita-Min Multiple Lady teikia Jums tinkamai subalansuotą vertingų mikroelementų produktą, skirtą vartoti kasdien.

0 Atsiliepimas(-ai)
14,00€

„iCONFIT Vitamin C“ milteliai yra pats ekonomiškiausias gryno vitamino šaltinis.

0 Atsiliepimas(-ai)
14,00€

Amix Calcium + Mg & Zn - tai iš kalcio, magnio ir cinko sudarytas mineralų kompleksas.

0 Atsiliepimas(-ai)
17,00€

Raw Powders Omega 3 - aukštos kokybės žuvų taukai, kuriuose 35% EPA ir DHA riebiųjų rūgščių.

0 Atsiliepimas(-ai)
10,00€

Himalaya Amala C Amla C (Amalaki) yra natūralus vitamino C šaltinis.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,90€

ICONFIT chlorelos milteliai yra natūrali organizmą valanti medžiaga.Sudėtyje yra daugiau kaip 60 % naudingų baltymų.Detoksikuojančios savybės padeda pašalinti toksinus iš organizmo.Taip pat naudinga valant kepenis ir stiprinant imuninę sistemą.Tinka dėti į kokteilius ir kitus patiekalus.

0 Atsiliepimas(-ai)
9,90€

ICONFIT spirulinos milteliuose gausu antioksidantų, vitaminų ir naudingų maistinių medžiagų.Labai didelis, beveik 70 % baltymų kiekis.Naudinga virškinimui ir ypač metant svorį.Garsus savo detoksikuojančiomis, kūną valančiomis savybėmis.Tinka dėti į kokteilius ir kitus maisto produktus.

0 Atsiliepimas(-ai)
20,95€

Amix Super Omega 3 žuvų taukai - puikus omega 3 riebiųjų rūgščių šaltinis naturaliu santykiu. Žuvų taukai itin svarbus maisto papildas,  kuris gali teikti neįtikėtinai daug naudos žmogaus organams bei gyvybinėms funkcijoms. Riebioji rūgštis DHA gali padėti smegenų veiklai ir daugeliui jų funkcijų palaikyti, taipogi palaiko sveikas akis.

0 Atsiliepimas(-ai)
10,00€

ActivLab NAC - vienoje kapsulėje yra iki 500 mg gryno N-acetil-L-cisteino. Tai modifikuota cisteino forma - endogeninė aminorūgštis, jungianti daugybę toksinių medžiagų ir todėl naudinga detoksikacijos procesams. L-cisteinas taip pat yra būtinas sintezuojant glutationą - galingą antioksidantą. Jis taip pat dalyvauja sintetinant baltymus, fermentus ir...

0 Atsiliepimas(-ai)
45,00€

Stipriausia vitaminų, mineralų, aminorūgščių ir kitų veiksmingų medžiagų formulė miltelių pavidale

0 Atsiliepimas(-ai)
26,00€

KEVIN LEVRONE Levro Armour – stiprus vitaminų, mineralų, ekstraktų ir kitų specialios paskirties medžiagų miksas. Vartojant Levro Armour aprūpinsite organizmą visomis būtinomis medžiagomis, kad organizmas susitvarkytų su treniruočių krūviais ir kitais žalingais faktoriais. Kompleksą sudaro dvi pakuotės skirtos vartoti ryte ir vakare.

0 Atsiliepimas(-ai)
12,00€

MUTANT MULTI yra išsami formulė, sukurta reikliems sportininkams.

0 Atsiliepimas(-ai)
38,00€

Universal Animal Pak + Immune - vienas stipriausių papildų, skirtas stiprinti imuninę sistemą. Didelis Vitamino C, D ir Cinko kiekis bei augalinių ekstraktų kompleksas - prisidės prie stiprios imuninės sistemos palaikymo!

0 Atsiliepimas(-ai)
18,00€

0 Atsiliepimas(-ai)
13,00€

750mg vitamin c porcijoje.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,00€

MEX Nutrition Daily Sport Vitaminai Visi ingredientai, kurie yra būtini organizmui padidėjusio fizinio aktyvumo metu. Kokybiškas vitaminų ir mineralų kompleksas Unikali formulė pasižyminti itin geru įsisavinimu Sudėtyje yra antioksidantų

0 Atsiliepimas(-ai)
21,50€

Pasižymi molekuliniu būdu distiliuotais žuvų taukais Citrinų skonio 180 mg EPA ir 120 mg DHA

0 Atsiliepimas(-ai)
38,90€

Animal Immune Pak – tai stiprus pagalbininkas jūsų imuninei sistemai. Jame yra esminės imuniteto stiprinimui skirtos medžiagos, tokios kaip Vitaminas C, vitaminas D, cinkas bei daug papildomų veikliųjų medžiagų..

Rodoma 1 - 22 iš 22 dalykų