Testosterono skatintojas 

6 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
15,95€

Raw Powders Tribulus Terrestris – tai natūralus, augalinės kilmės produktas, kurio sudėtyje esantis tribulus terestris ekstraktas turi savyje net 92% saponių, kurios ir yra šio augalo veiksmingumą užtikrinančios medžiagos!

0 Atsiliepimas(-ai)
16,00€

testosteronas yra organinė cheminė medžiaga androgenų šeimoje, pirminis vyriškas steroidinis lytinis hormonas. Testosteronas skatina gyvybingumą ir gerovę. Tai siejama su geros nuotaikos palaikymu, lytinio potraukio ar aukšto lytinio potraukio padidėjimu, taip pat raumenų masės ir jėgos ugdymui.

0 Atsiliepimas(-ai)
23,00€ 30,00€

Hi Tec Black Devil - stiprus testosterono skatintojas, savo sudėtyje turintis įvarių natūralių ingredientų, galinčių pakelti testosterono lygį organizme.

0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

Iconfit tribulus 55proc saponinų.

0 Atsiliepimas(-ai)
25,80€

Amix Tribulyn™ Max - tai galingas testosterono skatintojas sudarytas iš Tribulus terrestris ekstrakto, kuriame yra net 90 % stipriu anaboniniu poveikiu pasižyminčių saponinų. Steroidiniai saponinai aktyvina natūralaus testosterono produkciją ir užtikrina greitą testosterono kiekio kraujyje padidėjimą ir liesos raumeninės masės prieaugį.

0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

TREC TESTOXX TREC TESTOXX yra specialus augalinis preparatas vyrams. TESTOXX sudėtyje yra kruopščiai atrinktų augalų ekstraktų ir cinko, kuris padeda palaikyti tinkamą testosterono kiekį kraujyje. TESTOXX rekomenduojamas žaidėjams, kurie intensyviai treniruojasi. TESTOXX yra produktas, skirtas stipriai sportuojantiems žmonėms.

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų