Sąnariams  

7 produktai
0 Atsiliepimas(-ai)
22,90€

Šis produktas skirtas visiems, patiriantiems sunkius fizinius krūvius ir jau turintiems raiščių ar sąnarių problemų, ar norintiems jų išvengti. Osteo GelDrink tinka ir vyrams, ir moterims, jauniems bei vyresnio amžiaus įvairaus fizinio aktyvumo žmonėms.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,00€

„ICONFIT“ hidrolizuotas kolagenas yra gryni kolageno milteliai be jokių papildomų ingredientų. Pamirškite nenaudingas kapsules, kuriose yra 0,4–0,8 g kolageno. Tyrimai rodo, kad 10 g per parą dozės kolageno suteikia geriausių rezultatų sąnariams ir odai.

0 Atsiliepimas(-ai)
14,90€

ICONFIT hidrolizuotas kolagenas yra vienintelis tikras ir gryniausias miltelių pavidalo kolagenas. Pamirškite nenaudingas kapsules, kuriose yra tik 0,4–0,8 g kolageno! Tyrimai rodo, kad rekomenduojama kolegeno dienos norma yra 10 g, kuris apsaugo sąnarius ir teigiamai veikia odą.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,90€

„ICONFIT Collagen Superfoods“ su inulinu yra skanus ir daug skaidulų turintis kolageno mišinys, gaminamas Estijoje. Idealiai tinka tiek kokteiliams, tiek sumaišytiems su vandeniu. Sudėtyje yra daugiau kaip 30% hidrolizuoto kolageno, daug naudingo Oraft® inulino (natūralaus pluošto iš cikorijos šaknies).

0 Atsiliepimas(-ai)
15,90€

ICONFIT Collagen Superfoods su inulinu yra skanus ir daug skaidulų turintis kolageno mišinys. Idealiai tinka tiek kokteiliams gaminti, tiek tiesiog maišyti su vandeniu. Sudėtyje yra daugiau kaip 30 % hidrolizuoto kolageno, daug naudingo Orafti® inulino (natūralių skaidulų iš trūkažolės šaknies). Produktas yra trijų skonių, todėl tikrai rasite sau patinkantį.

0 Atsiliepimas(-ai)
31,00€

PAGALBA JUNGIAMIESIEMS AUDINIAMS Sveikatinimui

0 Atsiliepimas(-ai)
6,00€

Aktyvių medžiagų tepalas Sveikatinimui

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų