500gNutrend BCAA mega strong powder ratio 4:1:1

35,00€

Nauja prekė

BCAA IR GLUTAMINO JUNGINYS MILTELIŲ FORMOJE

2 prekės

BCAA Mega Strong Powder - tai išsišakojusių aminorūgščių ir glutamino junginys miltelių pavidale. Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys), yra esminės, nes organizmas jų negali pasigaminti, o esant fiziniam krūviui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jos vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Šiame papilde leucino kiekis yra dar didesnis nei įprastuose BCAA papilduose, čia jis yra 4:1:1 santykiu (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas).

SUDEDAMOSIOS DALYS: BCAA mišinys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, emulsiklis lecitinai (sojų), L-glutaminas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K,lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas ir silicio dioksidas, dažiklis beta-karotenas.

Alergenas: soja. Produkte gali būti randama pieno baltymo pėdsakų.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Produkto neužšaldyti. 

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.

Veikliosios medžiagos kiekis vienoje rekomenduojamoje dozėje 10g: 33KCAL, 0,04 riebalo, 0,4g angliavandenių, 0,02g cukraus, 0,01g slaidulų, 7,3g baltymų, 0,01g druskos, 4g leucino, 2713mg l-glutamino, 1g l-isoleucino, 1g l-valino.

VARTOJIMAS: 1 porcija = 10 g (½ matavimo kaušelio). Miltelius ištirpdyti 200 ml vandenyje. Produktą galima pradėti vartoti likus 15 minučių iki treniruotės ir tęsti vartojimą treniruotės metu ir po jos. Papildomą 1 porciją galima suvartoti iš karto po treniruotės. Atidarius laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.

Parašyti atsiliepimą

500gNutrend BCAA mega strong powder ratio 4:1:1

500gNutrend BCAA mega strong powder ratio 4:1:1

BCAA IR GLUTAMINO JUNGINYS MILTELIŲ FORMOJE

Susijusios prekės