BigMan Nutrition BCAA + Glutaminas + Elektrolitai 300g

22,90€

Nauja prekė

BigMan Nutrition BCAA + Glutamine + Electrolytes

1 Vienetas

Paskutinė prekė

Tai puikaus skonio šakotųjų amino rūgščių kompleksas kurį sudaro L – Leucinas, L – Valinas, L – Isoleucinas, prie šių amino rugščių prijungtas L – Glutaminas ir elektrolitų kompleksas. Visa tai sukuria tiesiog puikų kompleksą vartojamą aplink treniruotę ar jos metu, kuris tinka kiekvienam sportuojančiam žmogui, nesvarbu ar esate pradedantysis, ar pažengęs sportininkas. Elektrolitai naudingi sportuojantiems tuom, jog jie padeda palaikyti normalią raumenų veiklą ir normalų kraujospūdį. Padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią baltymų sintezę bei angliavandenių apykaitą.

Šakotos grandinės aminorūgštys (BCAA) – tai trijų (iš devynių nepakeičiamųjų) laisvos formos aminorūgščių grupė, kurią sudaro Leucinas, Izoleucinas ir Valinas. Kaip ir visos aminorūgštys, BCAA yra baltymo sudedamoji dalis, kuri gali būti naudinga raumenų augimo ir atsistatymo procese. Kadangi organizmas pats jų sintetinti negali, jas gauti pavyksta tik su pilnaverte mityba arba papildais. Pažymėtina ir tai, kad laisvąsias BCAA organizmas pasisavina ženkliai greičiau nei visą aminorūgščių komplektą turinčius maisto papildus.

L-Glutaminas –  Šios amino rūgšties koncentracija organizme yra itin didelė, apie 60 porcentų viso amino rūgščių baseino. Ji gali būti panaudojama esant stresinėms situacijoms kaip energijos šaltinis.

BCAA – Šakotosios grandinės amino rūgštys, organizme nesintetinamos amino rūgštys, todėl esant nepilnavertei mitybai ar sunkiai treniruojantis galimas jų trūkumas organizme. 

Elektroitų kompleksą sudaro:  kalis, kalcis, natris, magnis ir cinkas.

BigMan Nutrition BCAA + Glutamine / Electrolytes - specialiosios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams, su saldikliais
Grynasis kiekis: 300 g (33 porcijos po 9 g.)
Veikliosios medžiagos (per porciją):9g
L - Leucinas (BCAA)1250 mg
L - IsoLeucinas (BCAA)625 mg
L - Valinas (BCAA)625 mg
L - Glutaminas2500 mg
Kalis124,95 mg
Kalcis60,33 mg
Natris100 mg
Magnis11,4 mg
Cinkas1,69 mg
Sudedamosios dalys:
BCAA 2:1:1 (L-leucinas:L-izoleucinas: L-valinas), L-glutaminas, rūgštingumą reaguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, saldiklis: eritritolis, natūralios kvapiosios medžiagos, kalio citratas, kalcio bisglicinatas, natrio chloridas, magnio bisglicinatas, kvapiosios medžiagos: apelsinų (apelsinų skonyje), arbūzų ( arbūzų skonyje) saldiklis: sukralozė, cinko bisglicinatas, dažiklis: E-102/E-131 (arbūzų skonyje), E-110 (apelsinų skonyje).
Alergenų perspėjimas: sudėtyje gali būti pieno sojos arba glitimo pėdsakų.

Vartojimas: porciją (9 g) miltelių sumaišyti su 250 ml vandens ir išgerkite prieš sportą ir/arba po jo. Galima gerti ir sporto metu. Paros norma 2 porcijos.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės.

Parašyti atsiliepimą

BigMan Nutrition BCAA + Glutaminas + Elektrolitai 300g

BigMan Nutrition BCAA + Glutaminas + Elektrolitai 300g

BigMan Nutrition BCAA + Glutamine + Electrolytes

Susijusios prekės