Naujiena
HIRO.LAB Beta Alanine – 330g

HIRO.LAB Beta Alanine – 330g

999,99€

Nauja prekė

Maisto papildas milteliais

Grynasis kiekis: 330g

2 prekės

HIRO.LAB Beta Alanine yra maisto papildas, kuris yra labai geras papildas, kurį reikia pasisavinti prieš treniruotę. Ypač kai kalbama apie kovos menus, imtynes ​​ir boksą. Naudojant šį produktą pagerėja efektyvumas ir būklė, o tai reiškia ilgesnę ir stipresnę treniruotę. Šis priedas yra veiksmingiausias atliekant anaerobinius pratimus, tokius kaip intervalinės treniruotės. Tai ne tik atitolina nuovargį pasikartojančių energingų pratimų ir trumpų poilsio laikotarpių metu. Šis papildas neleidžia gamintis pieno rūgščiai, dėl kurios raumenys lėčiau pavargsta, mažiau skauda ir greičiau atsinaujina.

vartojimas:
Kasdien suvartoti 3,4 g (1/2 kaušelio). Dalį ištirpinkite 200 ml vandens ir naudokite prieš treniruotę. Suvartoti iškart po paruošimo.

ĮSPĖJIMAS:
Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios mitybos pakaitalas. Atminkite, kad tik sveikas gyvenimo būdas ir subalansuota mityba užtikrina tinkamą organizmo veiklą ir palaiko gerą būklę.

Maistinė vertė porcijoje 3,4g: 2,4g beta-alanino.

Sudedamosios dalys: Beta alaninas: Beta-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų ir obuolių rūgštis, kvapiosios medžiagos, lipnumą reguliuojančios medžiagos: kalcio fosfatai ir silicio dioksidas, saldikliai: acesulfamas K ir aspartamas, dažikliai: karotinai, riboflavinai. Sudėtyje yra fenilalanino šaltinis.

Gali būti darinių iš: grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo, sojos, pieno.

Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.

Gamintojas: Hirolab, UK.

Parašyti atsiliepimą

HIRO.LAB Beta Alanine – 330g

HIRO.LAB Beta Alanine – 330g

Maisto papildas milteliais

Grynasis kiekis: 330g

Susijusios prekės