Amix Performance Creatine Monohydrate Creapure® 300g

24,90€

Nauja prekė

Amix Performance „Creapure“ yra grynas kreatino monohidratas, kurį gamina „AlzChem Trostberg GmbH“ kompanija, Vokietijoje.

1 Vienetas

Paskutinė prekė

„Creapure®“ yra plačiausiai tirta kreatino forma ir įrodyta, kad ji yra saugi ir efektyvi. Pirkdami „Creapure®“ papildus, galite būti tikri, kad naudojate vieną geriausių ir patikimiausių produktų rinkoje.

„Creapure®“ yra veganiškas ir gaminamas tik cheminės sintezės būdu. Žaliavos ir tarpiniai produktai yra tik aukščiausios klasės, nėra gaunami iš gyvūninių ar augalinių produktų.

„Creapure®“ produkcija yra sertifikuota pagal IFS FOOD, kokybės standartą, pripažintą „Tarptautinės maisto standartų iniciatyvos“

Be to, „Creapure®“ gaminamas laikantis žydų ir musulmonų maisto taisyklių - ir yra sertifikuotas Kosher, ir Halal.

Kam reikalingas kreatinas? 

  • Kreatinas skirtas ne tik kultūristams ir kūno rengybos sportininkams. Tai puikus papildas visoms sporto šakoms, kuriuose reikia pakartotinių maksimalios galios impulsų, pavyzdžiui, futbolas, krepšinis, futbolas, beisbolas, ledo ritulys, plaukimas, lengvoji atletika ir daugelis kitų. Norint nuosekliai atlikti aukščiausio lygio judesius, jūsų kūne reikia pakankamai kreatino.
  • Senstant mes taip pat galime gauti naudos iš Creapure® vartojimo. Derinant su vidutinio spartumo treniruotėmis, Creapure® gali padėti stabdant su amžiumi susijusius raumenų masės, jėgos praradimus ir pagerina protinę veiklą.
  • Vegetarai ir veganai sukaupia mažesnes raumenų kreatino atsargas, palyginti su žmonėmis, kurie valgo mėsą.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Maistinė vertė porcijoje 3g: 3000mg kreatino monohidrato creapure.

Vartojimas: 1 arbatinį šaukštelį miltelių (3 g) išmaišyti stiklinėje vandens ar sulčių. Užkrovos fazėje pirmas 7 dienas vartoti po 1 porciją 3 – 4 kartus per dieną. Palaikymo fazėje: 1 – 2 porcijos per dieną (trukmė dvi savaitės). Geresniems rezultatams pasiekti paros bėgyje gerkite ne mažiau 3 l vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

Parašyti atsiliepimą

Amix Performance Creatine Monohydrate Creapure® 300g

Amix Performance Creatine Monohydrate Creapure® 300g

Amix Performance „Creapure“ yra grynas kreatino monohidratas, kurį gamina „AlzChem Trostberg GmbH“ kompanija, Vokietijoje.

Susijusios prekės