Naujiena
USP Labs Modern Creatine 222 g.

USP Labs Modern Creatine 222 g.

10,95€

Nauja prekė

SP Labs Modern Creatine – Šiame produkte panaudota įpatinga kreatino forma – bevandenis kreatinas.

4 prekės

is ypatingas tuom, jog procentaliai savo sudėtyje turi didžiausią gryno kreatino kiekį – 99-100%. Tuo tarpu viena populiariausių kreatino formų – monohidratas, savo sudėtyje turi apie 88% gryno kreatino. Modern Creatine sudėtyje bevandenis kreatinas kombinuojamas su bevandeniu betainu. Abi šios medžiagos puikiai papildo viena kitos veikimą. Tai puikus produktas prieš bet kokio tipo sportą, kuris reikalauja trumpalaikės, tačiau daug pastangų reikalaujančios veiklos.  Didžioji kreatino dalis kaupiasi skeletiniuose raumenyse, ten jo galima rasti apie 95%. Jis padeda gaminti energiją raumenims, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF didina pajėgumą atliekant  rumpalaikius, intensyvius ir daug jėgų reikalaujančius pratimus.

Gamintojas: USPlabs, LLC (Dallas, Texas 75220);

USP Labs Modern Creatine - maisto papildas miltelių formoje
Grynasis kiekis: 222 g. ( 30 porcijų po 7,4 g.)
Aktyviosios medžiagos porcijoje:
Bevandenis kretinas3g
Bevandenis betainas2,5g
Kitos sudedamosios dalys:
Citrinų rūgštis, silicio dioksidas, natūralūs ir dirbtiniai skoniai, sukralozė, beta karotinas (dažiklis), mėlyna spirulina (dažiklis).

Vartojimas: porciją (7,4 g - 1 dozatoriaus samtelį) galite įmaišyti šio produkto į savo geriamą prieš – treniruotinį papildą, proteiną, amino rūgštis, ar tiesiog jį išgerti su vandeniu ar sultimis. Vartoti reguliariai kartą per parą.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės 1 porcija  (7,4 gramo).  Maisto papildas netinkamas vartoti vaikams, nėščioms ar krūtimi žindančioms moterims. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.  Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių bei drėgmės. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės.

Parašyti atsiliepimą

USP Labs Modern Creatine 222 g.

USP Labs Modern Creatine 222 g.

SP Labs Modern Creatine – Šiame produkte panaudota įpatinga kreatino forma – bevandenis kreatinas.

Susijusios prekės