SCITEC Melatonin 90 tabl.

10,00€

Nauja prekė

Grynasis kiekis: 16.7g

maisto papildams tabletėmis skirtas sportininkams.

1 Vienetas

Paskutinė prekė

Melatoninas yra triptofano darinys. Tai hormonas, gaminamas smegenyse esančioje kankorėžinėje liaukoje. Jis vadinamas miego hormonu, nes jis vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant miego laiką, taip pat pojūčius visą dieną. Jis yra atsakingas už mieguistumo jausmą ir temperatūros bei kraujospūdžio sumažėjimą per naktį.
Melatoninas padeda sutrumpinti laiką, per kurį reikia užmigti, ir palengvina subjektyvų staigių laiko zonos sindromo pokyčių jausmą.
Melatonino papildai yra ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie kovoja su miego sutrikimais, keliauja ir dažnai keičia laiko juostos.
 
Grynasis produkto kiekis: 90 g. 
Porcijų skaičius pakuotėje: 90
 
Porcijoje (1 tabletėje) yra (RMV*):
Melatoninas - 0,95 mg.
 
Sudedamosios dalys: užpildas (kalcio vandenilio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, susietas natrio karboksimetilmetilceliuliozė), melatoninas, lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos).
Vartojimas: Vartoti 1 porciją (1 tabletę) per dieną, 30 minučių prieš miegą
Įspėjimai: Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Nevartoti kaip pakaitalo subalansuotai ir įvairiai dietai. Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms ar maitinančioms moterims, viduje esantiems ingredientams alergiškiems žmonėms. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 15-25° temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. 
Kilmes salis Vengrija

Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Parašyti atsiliepimą

SCITEC Melatonin 90 tabl.

SCITEC Melatonin 90 tabl.

Grynasis kiekis: 16.7g

maisto papildams tabletėmis skirtas sportininkams.

Susijusios prekės