Naujienos

0 Atsiliepimas(-ai)
69,00€

Amix™ ZeroPro Protein –  švariausias baltymas, pažangiausias išrūgų baltymų izoliatas (WPI). Praktiškai neturintis laktozės.

0 Atsiliepimas(-ai)
17,50€

Amix CLA 1200 mg + Green Tea

0 Atsiliepimas(-ai)
13,00€

omega 3 riebalų rūgštys.

0 Atsiliepimas(-ai)
25,00€

- gryniausia ir skaniausia kazeino baltymo forma; - daugiau kaip 20 g baltymų ir 30 g porcijos (sausoje medžiagoje); - didelis išorinių aminorūgščių ir BCAA kiekis - didelis antikatabolinis potencialas dėl lėto virškinimo proceso;

0 Atsiliepimas(-ai)
22,00€

Veggie Protein Complex baltymai sujungia natūralius žirnių baltymus, ryžių baltymus ir moliūgų sėklų baltymus.

0 Atsiliepimas(-ai)
46,00€

RSN WHEY PROTEIN ISOLATE yra pats aukščiausios klasės baltymų produktas, sukurtas naudojant pirmos klasės žaliavų išrūgų baltymų izoliatą.

0 Atsiliepimas(-ai)
46,00€

RSN 100% Whey Fusion yra išrūgų baltymų koncentratas, pagamintas iš aukštos kokybės žaliavos. Puikus bet kurios dietos, kurioje daug baltymų, priedas. Formulė  skirta sportininkams, kuriems kasdien reikia daugiau baltymo.

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

RSN unikali „Gold Flex“ formulė yra specialiai sukurta sąnarių, sausgyslių, kaulų, odos, plaukų ir nagų sveikatai. RSN „Gold Flex“ bioaktyviosios sudedamosios dalys yra: kolagenas, glikozamino sulfatas, metilsulfonilmetanas, chondroitinas, prolinas, vitaminas C, Boselija, hialurono rūgštis, kalcis, magnis ir vitaminas D3.

0 Atsiliepimas(-ai)
28,00€

RSN - BCAA GOLD yra būtinos amino rūgštys su šakotosiomis grandinėmis (leucinas, izoleucinas, valinas santykiu 2: 1: 1), kurios apsaugo raumenis nuo priespaudos, skatina aktyvius anti-katabolinius procesus ir suteikia energiją sunkiam fiziniam aktyvumui.  

0 Atsiliepimas(-ai)
32,00€

RSN Pre-Workout Spectrum 454 G   PRE WORKOUT SPECTRUM - tai aukščiausios kokybės sportininkų kompozicija prieš treniruotę. PRE WORKOUT SPECTRUM turi unikalų beta alanino, L-arginino alfa-ketoglutarato, citrulino malato, taurino, šakotosios grandinės aminorūgščių, kofeino, tirozino ir karnitino mišinį. Produktas praturtintas kofeinu.

Rodoma 1 - 16 iš 16 dalykų