BigMan Nutrition L - Carnitine 500 ( Karnitinas ) 500ml.

18,50€

Nauja prekė

BigMan Nutrition L - Carnitine 500 
Tai skystos formos L – karnitino papildas su kofeinu ir vitaminu B6.

1 Vienetas

Paskutinė prekė

Karnitinas –  yra aminorūgštis, organizme sintetinama iš lizino ir metionino. Ši aminorūgštis jau ilgą laiką vartojama sportuojančiųjų tarpe kaip priemonė siekiant sudeginti nereikalingus riebalus. Karnitinas idealiausiai tinka vartoti esant suderintai mitybai bei treniruočių rėžimui. Kuomet pastarieji faktoriai yra suderinti, karnitinas gali padėti riebalų deginimo procesą paspartinti. Vartojant karnitiną ir užsiimant fizine veikla, sportuojama „riebalų sąskaita“ – esami riebalų audiniai naudojami energijai. To pasekoje sudeginama didesnis kiekis riebalų bei atsiranda papildomos energijos – dar efektyvesnei treniruotei. Nors šis maisto papildas nėra veikiantis „čia ir dabar“, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje jo nauda yra nenuginčyta.
BigMan Nutrition L - Carnitine 500 - specialiosios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams su kofeinu bei saldikliais
Grynasis kiekis: 500ml (20 porcijų po 24ml)
Veikliosios medžiagos porcijoje:24 ml
L - karnitino bazė2000 mg
Bevandenis kofeinas64 mg
Vitaminas B61,12 mg80%*
* - RPN (rekomenduojama paros norma)
Sudedamosios dalys:
Vanduo, L-karnitino bazė, rūgštingoji medžiaga E-330 (citrinų rūgštis), kvapiosios medžiagos, bevandenis kofeinas, konservantas E-202 (kalio sorbatas), saldiklis E 955 (sukralozė), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), dažiklis tartazinas E-102.

Alergenų įspėjimas: sudėtyje gali būti pieno, sojos ar glitimo pėdsakų.

Vartojimas: 1 porciją (24 ml) skysčio išgerkite 30 min prieš treniruotę. Neviršyti dviejų porcijų per parą.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Parašyti atsiliepimą

BigMan Nutrition L - Carnitine 500 ( Karnitinas ) 500ml.

BigMan Nutrition L - Carnitine 500 ( Karnitinas ) 500ml.

BigMan Nutrition L - Carnitine 500 
Tai skystos formos L – karnitino papildas su kofeinu ir vitaminu B6.

Susijusios prekės