Protein inn isolate mėlynių skonio 1kg.

29,00€

Nauja prekė

ProteinInn Whey Isolate – Izoliatas yra grynesnis nei išrūgų koncentratas, nes ilgiau filtruojamas.

6 prekės

Izoliatas yra biologiškai vertingesnis už koncentratą. Izoliatas geriau tinka vartoti prieš treniruotes ir po jų: nes lengviau virškinamas ir greičiau pasisavinamas, nealergizuoja, bet taip pat yra šiek tiek brangesnis už koncentratą. Pagal baltymo kokybę, aukščiausios kokybės išrūgų baltymai yra išrūgų baltymų izoliatas, kur porcijoje daugiau nei 90% baltymų, o riebalų ir laktozės apie 1%. Išrūgų baltymų izoliatas yra itin švarus ir grynas baltymas, turintis labai mažą laktozės kiekį.

Sportuojantys asmenys, kurie turi baltymų virškinimo problemų, vartoja tik šios rūšies baltymą. Šis produktas itin tinkamas žmonėms, siekiantiems iš savo raciono pašalinti kuo daugiau riebalų, taip pat izoliate labai mažai laktozės, tad jis tinkamas netoleruojantiems net ir itin mažų laktozės kiekių išrūgų koncentrate.

Sudedamosios dalys: Išrūgų baltymų izoliatas 96%, kvapiosios medžiagos, krakmolo tirštiklis, dažiklis: burokėlių koncentratas, rūgštingumą reaguliuojanti medžiaga, saldiklis ENLITEN (stevia),<1% saulėgražų lecitinas, augalinis aliejaus.

Produkto maistingumas ir energetinė vertė:

Porcijoje 30 g
proteino
100 g
proteino
Kalorijos465 kJ (110 kcal)1550 kJ (365 kcal)
Iš viso riebalų0.3 g1 g
Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių0.2 g0.6 g
Iš viso angliavandenių0.6 g2 g
Iš kurių cukraus0.6 g2 g
Baltymų27 g90 g
Druska0,06 mg0,2mg

Porcijos dydis 30 g.

Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra 27-28 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymų. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių: L-leucino, L-izoleucino, L-valino. Į 150–250 ml vandens, lieso pieno, sulčių, pasukų arba kito gėrimo įberkite 30 g baltymų miltelių (2 šaukštus) ir gerai suplakite arba išmaišykite.

Tinka vartoti 1-2-3 kartus per dieną.

Parašyti atsiliepimą

Protein inn isolate mėlynių skonio 1kg.

Protein inn isolate mėlynių skonio 1kg.

ProteinInn Whey Isolate – Izoliatas yra grynesnis nei išrūgų koncentratas, nes ilgiau filtruojamas.

Susijusios prekės