Sumažinta kaina
Amix Osteo Ultra GelDrink 600 g

Amix Osteo Ultra GelDrink 600 g

19,92€

-20%

24,90€

Nauja prekė

Šis produktas skirtas visiems, patiriantiems sunkius fizinius krūvius ir jau turintiems raiščių ar sąnarių problemų, ar norintiems jų išvengti. Osteo GelDrink tinka ir vyrams, ir moterims, jauniems bei vyresnio amžiaus įvairaus fizinio aktyvumo žmonėms.

2 prekės

Ko galima tikėtis vartojant Amix Osteo UltraGel Drink?

Osteo GelDrink - tai kaulų, sąnarių, raiščių ir sausgyslių regeneracijos ir prevencijos nuo traumų formulė su kolagenu, salicinu,  MSM, chondroitinu, vitaminais ir bosveline rūgštimi. Vartojant tinkamai Amix Osteo GelDrink gali padėti išvengti sąnarių skausmo, palengvinti judėjimą. 

Amix Osteo GelDrink sudėtyje yra gliukozamino, chondroitino, MSM (metilsulfonilmetanas), Bosvelios ekstrakto bei kolageno hidrolizato.

Gliukozaminas - visuose žmogaus audiniuose esanti natūrali medžiaga, palaikanti sąnarių kremzlių elastingumą, stiprumą ir stangrumą. Jį mažais kiekiais sintetina pats organizmas, tačiau vyresniame amžiuje ši sintezė sulėtėja. Gliukozaminas ne tik teigiamai veikia sąnarius, bet ir stimuliuoja kolageno sintezę, padeda atnaujinti pažeistų sąnarių kremzlių struktūrą, suteikia kremzlėms stangrumo.

Chondroitinas - jungiamojo audinio polisacharidas, labai svarbus normaliai sąnario kremzlės struktūrai užtikrinti. Jis sulaiko vandenį sąnario kremzlėje, todėl gyvoje kremzlėje 75% sudaro skystis. Kremzlė kraujagyslių neturi, todėl sąnarinis skystis labai svarbus sąnario mitybai - per jį perduodamos visos maistingosios medžiagos. Be šio skysčio sutrinka sąnario mityba, jis tampa sausas ir pažeidžiamas. Taip pat sąnarinis skystis skystis svarbus tuo, kad palaiko pakankamą sąnarių amortizaciją, apsaugo sąnarį nuo sutrenkimų.

Metilsulfonilmetanas (MSM) - natūrali biologiškai aktyvi medžiaga, dalyvaujanti daugelyje organizme vykstančių  biocheminių reakcijų. Jis slopina skausmo impulsą nervų galūnėse,  uždegimą, mažina raumenų, sąnarių, raiščių spazmus, plečia kraujagysles ir gerina kraujotaką, minkština randinį audinį.Metilsulfonilmetanas padeda atstatyti osteoartrito pažeistą sąnario struktūrą, mažina skausmą ir patinimą, stabdo kremzlinio audinio irimą, gerina sąnarių judrumą, raumenų, raiščių ir sausgyslių kraujotaką. 

Bosvelijos ekstraktas manoma, kad padeda atstatyti sąnario audinių mitybą, bei kraujo mikrocirkuliaciją.

Pakuotė: 600 g (30 porcijų)

Maistinė ir energinė vertė:

Veiklioji medžiaga
Porcijoje 20 g
10 g
Energinė vertė80Kcal/336kJ40Kcal/168kJ

Baltymai

Iš jų kolageno hidrolizato peptidai

14,3 g

14 g

7,2 g

7 g

Angliavandeniai

Iš jų cukrūs

3,2 g

< 0,5 g

1,6 g

< 0,5 g

Riebalai< 0,5 g< 0,5 g
Kalcis69 mg (8,6 % *)35 mg (4,3 % *)
Kalis42,8 mg21,4 mg
Fosforas87,6 mg43,8 mg
Gliukozamino sulfatas 2KCL500 mg250 mg
MSM (metilsulfonilmetanas)500 mg250 mg

AmixTM vitaminų kompleksas (Vitaminas B1, Vitaminas B2, Pantoteno rūgštis, Niacinas, Vitaminas B6, Folio rūgštis, Vitaminas C, Vitaminas B12 )

220 mg (100 % *)110 mg (50 % *)
Chondroitini sulfatas200 mg100 mg
Baltojo gluosnio žievės ekstraktas (standartizuotas 15 % salicino)50 mg25 mg
Pluoštinės bosvelijos (Boswellia serrata) ekstraktas Boswellin®20 mg10 mg

* RMV - referencinė maistinė vertė

Vartojimas: Išmaišykite vieną dozatoriaus samtelį (20 g) produkto su 200 - 250 ml vandens ir išgerkite ryte su maistu. Traumų prevencijos tikslais vartokite pusę porcijos (1/2 dozatoriaus samtelio - 10 g produkto).

Parašyti atsiliepimą

Amix Osteo Ultra GelDrink 600 g

Amix Osteo Ultra GelDrink 600 g

Šis produktas skirtas visiems, patiriantiems sunkius fizinius krūvius ir jau turintiems raiščių ar sąnarių problemų, ar norintiems jų išvengti. Osteo GelDrink tinka ir vyrams, ir moterims, jauniems bei vyresnio amžiaus įvairaus fizinio aktyvumo žmonėms.

Susijusios prekės