Nutis Migdolų riešutų kremas 320 g

6,90€

Nauja prekė

 NUTIS - tai lietuviškas riešutų kremas, pagamintas iš 100% riešutų, nenaudojant jokių papildomų priedų.

10 prekės

Migdolų riešutų kremas – dėl plačios sudėties migdolų riešutų kremas yra itin vertinamas sveikos mitybos puoselėtojų bei sportininkų tarpe. Jis  turi: Kalcio, Vitamino E, Mangano, Vitamino B (riboflavino), atsakingo už energijos gavybą organizme (riboflavinas panaudoja angliavandenius, riebalus, baltymus ir turi įtakos kitų vitaminų apykaitai). Taipogi migdolų svieste gausu baltymų ir nesočiūjų riebalų rūgščių.

Tyrimai atskleidžia, kad vartodami migdolus bei jų sviestą galite apsisaugoti nuo: Širdies ligų, II tipo diabeto, Insulto. Migdolų – pagrindinio šio riešutų sviesto ingrediento – naudingosios maistinės savybės padeda organizmui sumažinti blogojo cholesterolio kiekį bei padidinti jautrumą insulinui.

Kitaip nei žemės riešutų užtepe, migdolų kremo skoniui atskleisti rečiau naudojama druska, riešutai paprastai neapdorojami karščiu, o tai padeda išlaikyti naudingąsias riešuto savybes. Migdolų riešutų kremas dažnai tampa puikia alternatyva tiems, kurie turi alergiją žemės riešutams. Migdolai patys iš savęs yra saldesni, todėl ir jų sviestas pasižymi kur kas subtilesniu skoniu, tinkančiu į daugelį mums įprastų patiekalų – ypač konditerinių. Kadangi migdolai savyje turi daugiau ląstelienos, šis riešutų kremas greičiau pasotina ir dėl to vartojamas mažesniais kiekiais.

Sudedamosios dalys: skrudinti migdolų riešutai 100%.

Maistinė vertė 100g produkto: Riebalų – 49,42g., iš jų sočiųjų riebalų 3,73g. Angliavandenių – 21,67g., iš jų cukrų 4g. Baltymų – 21,22g. Druskų – 0mg. Energetinė vertė – 575 kcal / 2407 kJ

Parašyti atsiliepimą

Nutis Migdolų riešutų kremas 320 g

Nutis Migdolų riešutų kremas 320 g

 NUTIS - tai lietuviškas riešutų kremas, pagamintas iš 100% riešutų, nenaudojant jokių papildomų priedų.

Susijusios prekės