Nutis anakardžių riešutų kremas 320g

7,20€

Nauja prekė

 NUTIS - tai lietuviškas riešutų kremas, pagamintas iš 100% riešutų, nenaudojant jokių papildomų priedų.

8 prekės

Anakardžių riešutų kremas – pats saldžiausias ir kaloringiausias iš įprastų žemės riešutų kremo rūšių, dėl to nerekomenduojamas siekiantiems numesti svorį. Įdomu tai, kad anakardžiai iš tiesų yra anakardžių vaisiaus sėkla, randama kietame dvisluoksniame kevale, stipriai prisitvirtinusiame prie anakardžio obuolio. Dėl sudėtingų anakardžių surinkimo sąlygų šie riešutai ir jų gaminiai – kur kas brangesni nei kito tipo riešutų. Reguliariai vartodami anakardžių kremą galite apsisaugoti nuo tam tikrų specifinių širdies ir kraujo ligų.

Anakardžiuose yra gausu – vario – atsakingo už laisvųjų radikalų pašalinimą iš organizmo. Vario trūkumas sietinas su geležies trūkumo nulemtomis ligomis, tokiomis kaip mažakraujystė arba anemija, zeaksantino – galingo antioksidanto, kurį tiesiogiai sugeria akies tinklainė, kurdama apsauginį sluoksnį nuo žalingų ultravioletinių spindulių, seleno – puoselėjančio odos grožį ir elastingumą. Taipogi sudėtyje yra cinko, magnio, geležies, fosforo.

Dėl savo natūralaus saldumo anakardžiai ir jų kremas dažnai tampa įprasto cukraus pakaitalu, puikiai tinkančiu pagardinti Jūsų ruošiamą maistą. Dėl savo sudėties anakardžio riešutai  puikiai tinka numalšinti saldumo poreikiui po pietų ar „pasikrauti“ prieš sunkią treniruotę.

ANAKARDŽIŲ RIEŠUTŲ kremas

Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: skrudinti anakardžių riešutai 100%.

Maistinė vertė 100g produkto: Riebalų – 46,35g, iš jų sočiųjų riebalų 9,16g. Angliavandenių – 32,69g., iš jų cukrų 6g. Baltymų – 15,31g. Druskų – 16mg. Energetinė vertė – 574 kcal / 2403

Parašyti atsiliepimą

Nutis anakardžių riešutų kremas 320g

Nutis anakardžių riešutų kremas 320g

 NUTIS - tai lietuviškas riešutų kremas, pagamintas iš 100% riešutų, nenaudojant jokių papildomų priedų.

Susijusios prekės