Sumažinta kaina
Amix DAA 100 kaps. - Testosteronas

Amix DAA 100 kaps. - Testosteronas

22,44€

-15%

26,40€

Nauja prekė

D-Asparto rugštis - tai naujas, revoliucinis produktas testosterono skatintojų tarpe.

2 prekės

D-Asparto rugštis - tai naujas, revoliucinis produktas testosterono skatintojų tarpe. Veiklioji medžiaga DAA (D-asparto rūgštis), tai amino rūgštis tampanti vis populiaresniu ingredientu kompleksiniuose testosterono skatintojuose. Amix DAA yra itin aukštos kokybės maisto papildas kapsulių formoje. D-asparto rūgštis yra viena iš dviejų Asparto rūgšties formų. D-asparto rūgšties galime rasti ir žmogaus organizme, tačiau jos kiekiai yra labai maži. 

Testosteronas yra labai svarbus kiekvienam sportuojančiam vyrui. Jis gali įtakoti geresnius sportinius rezultatus ir kasdienę savijautą.

Sudedamosios dalys:Amix™ D-AA Max Pure - maisto papildas kapsulėmis.
Grynasis kiekis 60 g (100 kapsulių - 20 porcijų).
Sudedamosios dalys (1 porcija - 5 kaps.):
D-aspartinės rūgštis3000 mg
Methocel® (hidrofilinė mikropolimerinės celiuliozės eterių sistema), kapsulė (želatina, vanduo, dažiklis titano dioksidas), magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. 

Vartojimas: gerkite porciją (5 kapsules) per dieną. Visą porciją galite suvartoti per kartą arba išskirstyti dienos bėgyje. Ne sporto dienomis porciją tarp valgių. Užsigerkite stikline vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

Parašyti atsiliepimą

Amix DAA 100 kaps. - Testosteronas

Amix DAA 100 kaps. - Testosteronas

D-Asparto rugštis - tai naujas, revoliucinis produktas testosterono skatintojų tarpe.

Susijusios prekės