Sumažinta kaina
Amix Inosine 100 kaps.

Amix Inosine 100 kaps.

16,15€

-15%

19,00€

Nauja prekė

Amix Inosine 100 kaps.

1 Vienetas

Paskutinė prekė

Amix™ Inosine poveikis:

  • Efektyvesnis deguonies panaudojimas
  • Intensyvesnės treniruotės
  • Greitesnis atsistatymas po sunkių fizinių krūvių 

Kokių sporto šakų atstovams rekomenduojama vartoti inoziną? 

Inoziną turėtų vartoti visų sporto šakų atstovai, kurių sportinės veiklos metu yra ženkliai padidėjęs širdies ir kraujagyslių sistemos apkrovimas, ypač esant ištvermės, jėgos ištvermės krūviams, esant dažnam statiniam krūviui (pvz imtyniaujant, keliant sunkius svorius reikia išlaikyti sunkius svorius tam tikroje padėtyje ir tt). Ypač rekomenduojamas pasiruošimo varžyboms periodu kai vyrauja aukšo ar net maksimalaus intensyvumo krūviai.

Apie inoziną

Inozinas - tai natūraliai organizme esantis (endogeninis) junginys - nukleozidas, aptinkamas tRNR (transportinės RNR) molekulėse. Jis susideda iš purino (hipoksantinas) ir sacharino (D-ribozė). Organizme iš inozino gaminamas inozintrifosfatas, kuris naudojamas kaip energijos šaltinis (panašiai kaip ATF).  Inozinas  aktyviai dalyvauja ATF (adenosintrifosfato), svarbiausio organizmo energetinio substrato sintezėje. Inozinas taip pat stimuliuoja 2,3 difosfoglicerato sintezę, kuri yra būtina medžiaga deguonies pernešimui iš eritrocitų į raumenines ląsteles. Yra duomenų, kad inozinas gerina širdies vainikinių kraujagyslių aprūpinimą krauju, padidina širdies ir skeleto raumeninių ląstelių atsparumą  deguonies trūkumui bei sustiprina širdies raumens susitraukimą.

Kaip maisto papildas inozinas vartojamas jėgos didinimui, jėgos-ištvermės ir greičio-ištvermės sporte, kur reikia daug energijos. Inozinas yra saugus ir efektyvus būdas padedantis organizmui efektyviau panaudoti deguonį. To rezultatas - daugiau jėgos, energijos ir ištvermės, greitesnis atsistatymas po krūvių ir tuo pačiu skatinamas liesos raumenų masės prieaugis.

Amix™ Inosine - maisto papildas kapsulėmis.
Grynasis kiekis 60 g (100 kapsulių).
1 porcijoje (1 kaps.)
Inozinas600 mg
Sudedamosios dalys:
inozinas (hipoksantino ribozidas), kapsulė (želatina, vanduo, dažiklis titano dioksidas), magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Parašyti atsiliepimą

Amix Inosine 100 kaps.

Amix Inosine 100 kaps.

Amix Inosine 100 kaps.

Susijusios prekės